Extra kans om unieke loopshirt te bestellen

Ben je vergeten om bij je inschrijving het unieke Krollenloop hardloopshirt te bestellen? Geen nood, want Intersport Veghel laat een aantal extra shirts maken. Je bestelt ze met gemak via Intersport Veghel. 

Met het officiële hardloopshirt maak je jouw deelname aan de Krollenloop dit jaar compleet. Exclusief verkrijgbaar voor onze deelnemers en speciaal ontworpen en gemaakt door onze founding partner Intersport Veghel. Het is niet alleen een comfortabel hardloopshirt, maar ook een blijvende herinnering aan jouw prestatie. 

Het ontwerp staat symbool voor vuur, energie en passie: precies wat je nodig hebt om grenzen te verleggen en de finish te bereiken. Het runningshirt is gemaakt van hoogwaardige Dri-FIT performancekwaliteit en heeft een sportieve en comfortabele pasvorm. Het shirt is licht, ademend en bestaat uit sneldrogend materiaal. 

Het shirt is te koop voor €25,- bij Intersport Veghel aan de Aa-Veste 1. Je kunt het shirt in de winkel bestellen, via mailadres info@intersportveghel.nl of telefonisch via (0413) 32 12 22. 

De volgende maten zijn beschikbaar:
Heren S/ M/ L/ XL
Dames S/ M/ L